frame-2.jpg
 

KOLEKCJA_KALENDARZ

Ręcznie wykonywana rama drewniana z przeznaczeniem do ekspozycji kalendarza drukowanego na pojedyńczych kartach lub innych materiałów promocyjnych. Gotowy produkt może być personalizowany na różne sposoby - wybijane na drewnie numery lub napisy, drukowane na pokrowcu logotypy, naklejki czy pieczęcie na opakowaniach kartonowych.


DOSTĘPNY ROZMIAR:
20 x 30 cm lub 29.7x21.0 cm [A4] *

* oznacza wielkość szyby i jednocześnie maksymalny rozmiar karty, jaka może być umieszczona w ramie. Rama może być powieszona na ścianie lub swobodnie spoczywać na półce/ blacie, zarówno w formacie pionowym jak i poziomym. Wewnątrz, zależnie od grubości papieru możemy umieścić nawet do 100 kartek.

PRZEKRÓJ PROFILU:
szerokość 1.5 cm / głębokość 4.0 cm

DREWNO:

dąb *

* możemy zastosować dowolne drewno - również rzadkie, egzotyczne gatunki. Na co dzień mamy w zasobach ponad 30 gatunków.

 

KAŻDA RAMA ZAWIERA:

szybę / wewnętrzną wyściółkę filcową / podkładowy karton / plecki z kartonu lub sklejki oklejonej filcem

 

PAKOWANIE:
czarny, materiałowy pokrowiec z zamszowym rzemieniem / wyciskane suche logo na papierze bawełnianym / kornery piankowe zabezpieczające / opakowanie wysyłkowe z kartonu kraft


Wszystkie ramy w TENGU wytwarzamy z selekcjonowanego drewna klasy "A”. Ręcznie szlifujemy, kleimy oraz wykańczamy olejem i woskiem każdą z nich. Nie korzystamy z przemysłowych sposobów łączenia listew na zszywki czy gwoździe ani z żadnych gotowych, masowych profili. Dzięki temu pozostawiamy Państwu znaczący wpływ na decyzję o ostatecznym wyglądzie zamawianej ramy.

Do budowy naszych ram używamy wyłącznie litego drewna. To oznacza, że ramy są wykonane w całości z materiału, który ze względu na swoją specyfikę może nieznacznie różnić się budową, kolorem, usłojeniem i fakturą drewna w obrębie tego samego gatunku. Każda rama jest wyjątkowa i ma swój indywidualny wygląd.


 
frame-26.jpg